**خوش آمدید ** سایت مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران وابسته به دانشگاه جامع علمی کاربردی **خوش آمدید**

 

جملات آموزنده
خنده زن زيبا ، گريه كيسه پول آقاست . مثل ايتاليايي
اطلاعيه هاي مهم

به منظور گرامیداشت روز دانشجو، این مرکز از دانشجویان برتر انتخاب شده که اسامی آن ها اعلام گردیده است قدردانی می نماید. این دانشجویان می توانند از تاریخ 1395/10/01 جهت دریافت لوح تقدیر و هدیه خود به آموزش مراجعه نمیاند.

لیست دانشجویان برتر کاردانی

لیست دانشجویان برتر کارشناسی

توجه

دانشجویانی که کارت دانشجویی ندارند برای دریافت کارت به آموزش مراجعه نمایند. از این پس به منظور رعایت اصول حفاظتی از ورود دانشجویان بدون کارت دانشجویی ممانعت خواهد شد.

دانشجویان تا تاریخ 03/10/95 مهلت دارند برای تمدید اعتبار کارت خود به امور مالی مراجعه و وضعیت شهریه خود را مشخص نمایند و تاریخ اعتبار کارت تمدید شود بعد از تاریخ فوق از ورود دانشجویان بدون کارت تمدید شده ممانعت به عمل می آید.

دانشجویانی که شهریه خود را تسویه نکرده و یا با واحد مالی هماهنگ نکرده باشند امکان حضور در جلسات امتحانی را نخواهند داشت.

از آنجائیکه کنترل از طریق سیستم انجام می شود، مرکز هیچ گونه تعهدی در رابطه با عدم ثبت نمره دانشجویانی که وضعیت مالی آنها نامشخص است را ندارد.

 

به اطلاع دانشجویانی که اسامی آن ها در لیست زیر قید شده می رساند: جهت تکمیل مدارک حداکثر تا تاریخ 1395/09/15 به واحد آموزش مراجعه و نسبت به برطرف نمودن کسری پرونده اقدام نمایند . لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه، دسترسی آن ها مسدود و از حضور در جلسه امتحان محروم خواهند شد.

در ضمن دانشجویانی که کسری پرونده آن ها مدرک تحصیلی می باشد، درصورت وجود هرگونه مغایرت از ادامه تحصیل محروم می شوند.

لیست دانشجویان

به اطلاع دانشجویان ترم آخر می رساند:

صدور گواهینامه موقت پایان تحصیلات ، منوط به نبودن نقص در پرونده تحصیلی می باشد. لذا با مراجعه به بایگانی مرکز، نسبت به نداشتن کسر مدارک اطمینان حاصل نمایید. بدیهی است درصورت وجود نقص، پرونده قابل ارسال جهت صدور گواهینامه نمی باشد و در این صورت، مسئولیت عدم صدور به عهده خود دانشجوست و به هیچ وجه اعتراض قابل پذیرش نیست.

 
سوگواره اربعین دانشگاهیان

قابل توجه دانشجویان ورودی مهرماه :

جهت صدور کارت دانشجویی، از کلیه دانشجویانی که هنگام ثبت نام عکس تحویل نداده اند، تقاضا می گردد هرچه زودتر به آموزش مراجعه نموده و عکس خود را تحویل دهند. در غیر اینصورت کارت دانشجویی برای آنان صادر نخواهد گردید.

اطلاعیه مهم مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی شهرداری تهران، در رابطه با سوء استفاده از نام دانشگاه علمی-کاربردی

وام شهریه